Strona główna » Stół ogrodowy – jaki wybrać?
Dom i Wnętrze

Stół ogrodowy – jaki wybrać?

Podstawowym wyposażeniem każdego ogrodu jest stół. To właśnie on sprawia, że zielona przestrzeń wokół domu staje się nie tylko piękna, ale również w pełni funkcjonalna. Aby mebel jak najdłużej służył domownikom i gościom, podczas jego wyboru lepiej nie zdawać się na przypadek. Jaki stół najlepiej spełni wszystkie wymagania? Sprawdź!

Solidny stół ogrodowy funkcjonalny przez lata

Wyposażenie outdoorowe nieustannie ma kontakt z czynnikami, które mogą osłabiać jego strukturę.  Stół ogrodowy będzie spełniał swoją funkcję tylko wtedy, kiedy będzie wykonany z wysokiej jakości materiałów wyróżniających się dużą odpornością na czynniki zewnętrzne. Wśród ogromu dostępnych w sklepach wariantów szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się modele wykonane z technorattanu – wysokiej jakości tworzywa sztucznego przypominającego naturalny, egzotyczny rattan. W przeciwieństwie do swojego pierwowzoru, meble z rattanu syntetycznego są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz promieniowanie UV, wodę i skrajne temperatury. Co więcej, zwarte i nieporowate włókna nie chłoną wody ani zanieczyszczeń, dzięki czemu utrzymanie mebli w nieskazitelnej czystości nie stanowi najmniejszego problemu. Meble z technorattanu nie wymagają stosowania żadnych zabiegów impregnacyjnych ani stosowania zabezpieczeń poza sezonem.

Kiedy kupić nowy stolik?

Z zakupami nowych mebli ogrodowych nie warto czekać do wiosny. Właśnie teraz większość producentów wysokiej jakości mebli ogrodowych obniża ceny swoich produktów. W efekcie solidny stół wraz z zestawem krzeseł możesz kupić nawet o kilkadziesiąt procent taniej! Zanim udasz się do stacjonarnego, pobliskiego sklepu, warto sprawdzić ofertę online, gdzie rabaty są zazwyczaj największe.

zobacz wiecej orzwnetrze.com.pl https://www.travelmaniacy.pl/artykul