Strona główna » Fotel wiszący kokon na naszym tarasie
Dom i Wnętrze

Fotel wiszący kokon na naszym tarasie

Jak sprawić, aby zwykły taras zmienił się nie do poznania? Wystarczą odpowiednie meble ogrodowe! Wśród wielu propozycji topowych producentów często wymienia się fotel wiszący kokon – jest to mebel, który pozwoli nam realnie oderwać się od ziemi i bujać w obłokach. Jak to możliwe?

Fotel wiszący kokon z technorattanu

Technorattanowe meble cieszą się olbrzymim zainteresowaniem – wynika to zarówno z ich wysokiej odporności na uszkodzenia, jak również z możliwości wyboru pośród licznych elementów w kolekcjach. Fotel wiszący kokon to jedna z ciekawszych propozycji. Nowoczesny fotel wiszący kokon przyciąga wzrok i sprawia, że otoczenie staje się znacznie ciekawsze. Dzięki takiemu fotelowi możemy podnieść estetykę otoczenia i sprawić, że nasz taras czy balkon stanie się ulubionym miejscem wypoczynkowym dla nas i naszych bliskich. Jak skonstruowany jest fotel wiszący kokon?

Fotel wiszący posiada stelaż wykonany z aluminium malowanego proszkowo – materiał ten jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci, korozją. Aluminium przez wzgląd na niską wagę jest chętnie wykorzystywane podczas tworzenia mebli ogrodowych – wpływa ono niebagatelnie na obniżenie wagi samego mebla. Wierzch fotela pokrywa plecionka technorattanowa – tworzywo to nie wchłania wilgoci, brudu, nie płowieje nawet po wielu latach użytkowania. Wnętrze kokonu skutecznie ochroni nas przed silniejszymi podmuchami wiatru, jak również przed działaniem promieni słonecznych.

Fotel wiszący kokon i niewielki stolik kawowy

Tworząc miejsce wypoczynkowe dla siebie zadbajmy o nasz komfort: fotel wiszący kokon możemy zestawić z eleganckim stolikiem kawowym, na którym znajdzie się dość miejsca na filiżankę z kawą czy też na książkę czy gazetę. Stolik może być również wykonany z technorattanu – znajdziemy takie produkty bez trudu.

 

 

https://codilab.pl/funkcjonalnosc-spotyka-design-hokery-do-kuchni-i-sekret-idealnego-wnetrza/ zobacz wiecje zobacz wiecje