Strona główna » Huśtawki kokon – oryginalny mebel w ogrodzie
Dom i Wnętrze

Huśtawki kokon – oryginalny mebel w ogrodzie

 

Wśród licznych mebli proponowanych przez najlepszych projektantów i konstruktorów wiele mówi się dzisiaj o huśtawkach w kształcie kokonu. Huśtawki kokon to meble, które przypadną do gustu zarówno dorosłym, jak i dzieciom – wygodny mebel pozwoli na swobodne bujanie w obłokach oraz dosłowne oderwanie się od ziemi!

Jak skonstruowane są huśtawki kokon?

Nowoczesne huśtawki kokon to meble idealne do każdej przestrzeni wypoczynkowej: na balkon, do ogrodu, na taras. W okresie jesieni i zimy mebel taki z powodzeniem możemy wnieść do mieszkania czy do domu i nadal cieszyć się jego funkcjonalnością, przedłużając sobie lato. Huśtawki kokon oparte są na aluminiowych, lekkich stelażach malowanych proszkowo. Zastosowanie aluminium pozwoliło na znaczne obniżenie wagi mebla, przez co jego przenoszenie z miejsca na miejsce nie jest kłopotem. Dzięki malowaniu proszkowemu stelaże zabezpieczone są również przed działaniem wilgoci oraz korozją. Meble tarasowe tego typu świetnie sprawdzają się w polskich warunkach!

Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa – jest to materiał syntetyczny, wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne, wnikanie wilgoci czy brudu. Technorattan do złudzenia przypomina naturalny rattan, przez co otoczenie zyskuje na estetyce. Meble wykonane z technorattanu wykorzystamy w licznych aranżacjach: skandynawskiej, nowoczesnej, minimalistycznej.

Huśtawki kokon idealne do odpoczynku

Nie ma wątpliwości, że huśtawki kokon to hit kolejnych sezonów – w ich obszernym wnętrzu nie tylko ułożymy się wygodnie, ale też skutecznie schronimy przed promieniowaniem słonecznym. Obszerny kokon ochroni nas również przed silniejszymi podmuchami wiatru. Wnętrze kokonu możemy dodatkowo wypełnić poduszkami czy miłym w dotyku pledem.

 

 

https://greenrepublic.pl/metal-w-twoim-wnetrzu-od-kwietnikow-po-stojaki-na-reczniki/ https://abweb.com.pl/taras-w-zimie-dlaczego-nie-tajniki-efektywnego-ogrzewania/ zobacz