Strona główna » Najmodniejsze wzory dwuczęściowych kostiumów kąpielowych
Ciekawe

Najmodniejsze wzory dwuczęściowych kostiumów kąpielowych

Stroje kąpielowe dwuczęściowe królują na plażach i basenach. Można je zobaczyć też w aquaparkach i wodnych placach zabaw. Są kobiece i modne, a przy okazji umożliwiają opalenie dużej powierzchni ciała, w tym brzucha. Zanim jednak zdecydujesz się na swój wymarzony kostium, warto zastanowić się jakie wzory są najmodniejsze.

Gorące tropiki

Jednym z najpopularniejszych motywów na strojach kąpielowych dwuczęściowych są gorące tropiki. Pod tym hasłem ukrywają się duże liście np. monstery i kwiaty hibiskusa. Najczęściej motywy te umieszczone są na białym lub kremowym tle.

Wzory te mają wakacyjny vibe. Nic, więc dziwnego w tym, że jest to motyw, który powtarza się na wielu modelach kostiumów. Niezależnie od tego, jaki krój sobie wymarzysz, na pewno znajdziesz go wykonanego w motywie ozdobionym dużymi liśćmi.

Klasyczna czerń

Od lat popularnością cieszą się stroje kąpielowe dwuczęściowe wykonane w kolorze czarnym. Mogłoby się wydawać, że kolor ten nie nadaje się na plażę. Pochłania promienie słoneczne, zamiast je odbijać, a przez to szybko się nagrzewa.

Doskonale za to sprawdzi się do zdjęć czy też na zadaszonych basenach. Czerń wyszczupla i jest elegancka. Co ważne, jest też dość neutralna i właśnie dlatego jest wybierana przez wiele kobiet. Czerń nie rzuca się w oczy i pozwala zniknąć w tłumie. Dopiero skupienie się na konkretnej osobie pozwala na docenienie kunsztu jakim jest dobranie kostiumu o odpowiednim kroju.

Niewinna biel

Bardzo często można też spotkać stroje kąpielowe dwuczęściowe wykonane w odcieniu tradycyjnej bieli. Świetnie sprawdza się w słoneczne dni i bardzo zwraca uwagę na noszącą ją panią, więc musi ona czuć się dobrze we własnej skórze.

Białe kostiumy kąpielowe polecane są dla pań, których figura ma niewiele do ukrycia. Biel może podkreślać pełne kształty, więc trzeba uważać z jej używaniem. Nie trzeba jednak się jej bać. Białe kostiumy są eleganckie i nie pozwalają przejść obok nich obojętnie.

Polka dot

Bardzo dużą popularnością cieszą się też stroje kąpielowe dwuczęściowe, które są ozdobione drobnymi kropkami. Wzór ten jest dość uroczy i nawiązuje do stylu retro. Z tego właśnie powodu spotka się go na kostiumach o mocno zabudowanych biustonoszach i wysokich majtkach. Całość ma nawiązywać do lat pięćdziesiątych i stylu jaki reprezentowały pin up girls.

Co ciekawe kropki najczęściej są białe i występują na tkaninie czerwonej lub różowej. Bardzo rzadko łączy się je z czernią, bo wzór ten ma być delikatny i dziewczęcy. Doskonale nadaje się dla nastolatek i młodych kobiet o pięknej figurze.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe-dwuczesciowe.