Strona główna » Ekologiczne i papierowe opakowania dla firm
Ciekawe

Ekologiczne i papierowe opakowania dla firm

Torby i pudełka z papieru oraz tektury są nowością na rynku, która już kilka lat temu została bardzo pozytywnie przyjęta w wielu branżach. Stosowanie takich ekologicznych rozwiązań w przedsiębiorstwie pokazuje, że wspólnie z innymi jednostkami chcemy zadbać o otaczającą nas naturę.

induplo.pl – torby, torebki i opakowania ekologiczne

Torby i opakowania ekologiczne można zamówić w induplo.pl – firmie, która już od 2002 roku działa na rynku oferując swoje usługi szerokiemu gronu odbiorców. Ludzie podchodzący z wielką pasją do realizowania zamówień swoich klientów zawsze nadążają za współczesnymi trendami, biorąc udział w największych imprezach branżowych w Polsce i na świecie. To właśnie dzięki takim imprezom marka In Duplo doskonale wie co zaoferować swoim klientom, aby byli z nich jeszcze bardziej zadowoleni. Wystarczy tylko skierować do nich swoje zapytanie, a otrzymamy zawsze indywidualnie dopasowaną ofertę z atrakcyjnymi cenami. Firma jest w stanie zrealizować duże nakłady przy zamówieniu, jak również pojedyncze ilości.

Handel torbami papierowymi

In Duplo jest marką zajmującą się produkcją oraz handlem torbami papierowymi na których można umieścić logotyp firmy, dowolnie wybraną przez siebie grafikę, itp. Cały proces realizacji zamówienia obejmuje: projekt, przygotowanie odpowiedniej grafiki (zgodnie z życzeniem klienta), wycinanie, sztancowanie, składanie, klejenie, drukowanie, pakowanie, itd. Produkcja takich opakowań jest bardzo skomplikowanym działaniem doprowadzającym w finalnym założeniu do maksymalnego zadowolenia klienta. 

zobacz wiecje zobacz wiecej live url