Strona główna » Prywatne ubezpieczenia na dom, życie, zdrowie
Zdrowie i Uroda

Prywatne ubezpieczenia na dom, życie, zdrowie

Prywatne ubezpieczenia są coraz częściej wykupowane przez Polaków – chcemy zadbać nie tylko o nasze zdrowie, ale również mienie czy pobyt w obcych krajach. Towarzystwa ubezpieczeniowe z roku na rok kuszą nas większymi rabatami, niższymi cenami i lepszymi warunkami ubezpieczenia. Które z nich warto wybrać?

Ubezpieczenie zdrowotne – co może nam dać?

Coraz większe kłopoty polskiej służby zdrowia sprawiają, że pacjenci często zostają pozostawieni samym sobie. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne może okazać się rozwiązaniem i dobrą alternatywą. Towarzystwa ubezpieczeniowe proponują nam różnorodne formy pakiety, wśród których z pewnością znajdziemy coś dla siebie.

W wyszukaniu najlepszego ubezpieczenia pomoże nam porównywarka mfind.pl. Wpisując nasz wiek i miejsce zamieszkania wyszukiwarka pokaże nam najlepsze oferty i dokładny ich opis. Już w cenie 40 zł miesięcznie możemy korzystać z pomocy internisty i lekarza domowego, kilku specjalistów., zabiegów ambulatoryjnych, zabiegów pielęgniarskich. Im wyższy pakiet miesięczny tym większy zakres badań i lekarzy.

Ubezpieczenie turystyczne – odpowiednie na wyjazd za granicę!

Decydując się na zagraniczne wojaże koniecznie pomyślmy o wykupieniu ubezpieczenia turystycznego. Takie rozwiązanie pozwoli nam spać spokojnie na wypadek nagłego zachorowania, konieczności wizyty lekarskiej poza granicami kraju czy leczenia szpitalnego czy ambulatoryjnego. Kwota ubezpieczenia określana jest na podstawie naszego wieku, miejsca wyjazdu oraz ilości dni urlopu. Po wykupieniu ubezpieczenia koniecznie zachowajmy w portfelu numer polisy i numer telefonu do ubezpieczyciela – będzie to niezbędne w razie wypadku! Pamiętajmy, że ubezpieczenia turystyczne nie obejmują wypadków powstałych w wyniku uprawiania sportów ekstremalnych!

 

 

https://emtec-group.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoj-sprzymierzeniec-w-chlodne-dni/ live url https://buzzhouse.pl/nowoczesnosc-z-nuta-retrospekcji-meble-loftowe-jako-kwintesencja-stylu/