Strona główna » Nowoczesne, szare kuchnie
Dom i Wnętrze

Nowoczesne, szare kuchnie

Może nie jest to tak oczywiste, ale szare kuchnie to absolutny hit, który cieszy się ogromną popularnością w dzisiejszych czasach. Pamiętajmy o tym, aby na ten kolor patrzeć z nieco szerszej perspektywy, dzięki czemu będziemy wiedzieć, jak urządzić kuchnię w modny i nowoczesny sposób.

Szary w różnych odcieniach

Pastelowa szarość? A może komuś spodoba się szary z odcieniem miętowego? Mówiąc kolor “szary” przed oczyma mamy nudny, smętny odcień, który nie powinien w ogóle znajdować się na ścianach, a co dopiero na meblach, znajdujących się w kuchennych wnętrzach. Jest wiele odcieni szarości – o czym możemy przekonać się dzięki szerokiej barwie kolorystycznej. Wystarczy jej się dokładnie przyjrzeć, aby przekonać się, że szare kuchnie loft wcale nie będą nudne. Co więcej, będą one bardzo ciekawymi pomieszczeniami, które będą urządzone w sposób nowoczesny. Dzięki temu odcieniowi można urządzić kuchnię w stylu eleganckim, retro, angielskim, industrialnym i rustykalnym.

Szare kuchnie z drewnem

Pasuje zarówno do osób ceniących styl nowoczesny, jak również nieco klasyki – szarość można ze spokojem połączyć z drewnem. W szczególności, jeżeli położymy mocny akcent na te jaśniejsze odcienie. To one idealnie pasują do najróżniejszych odcieni szarego. Chociaż nie można zaprzeczać, że również białe drewno będzie efektywnie prezentować się w zestawieniu z jasnymi odcieniami szarości. Drewno jest jednym z najbardziej uniwersalnych i najbardziej trwałych elementów, który powinien znaleźć się w kuchni. 

 

ekatsearch.com epismo.org zczawnica.org