Strona główna » Kto powinien zdecydować się na zabieg przeszczepu włosów
Zdrowie i Uroda

Kto powinien zdecydować się na zabieg przeszczepu włosów

Łysienie jest bardzo powszechnym problemem, szczególnie u mężczyzn. Niestety często już w młodym wieku tracą oni włosy i jest to spowodowane zmianami hormonalnymi. Kiedy nawet przyczyna problemu zostaje wyeliminowana, to nie rzadko zdarza się, że mimo wszystko nowe włosy nie wyrastają.

Co wtedy robić?

Najważniejsza jest bez wątpienia przyczyna problemu, a raczej znalezienie jej. Zanim udamy się na przeszczep, należy zbadać, czy nie brakuje nam witamin odpowiedzialnych za włosy lub, czy mamy w normie każdy hormon w organizmie.

Można także ratować włosy domowymi sposobami, stosując wcierki i pijąc różnego rodzaju soki. Jeśli mimo stosowania się do zaleceń, stan włosów się nie poprawia, to warto skorzystać z porady eksperta. Dr Turowski pozwoli dobrać metodę leczenia i pokaże nam efekty, jakie możemy uzyskać po zabiegu i w jakim czasie.

Najnowsza metoda przeszczepiania włosów

Przeszczep włosów Warszawa, który wykonuje dr Turowski, jest przede wszystkim bezbolesny. Możemy też liczyć na bardzo szybką rekonwalescencję po zabiegu i brak widocznych blizn. Jest to bardzo ważne dla osób, które boją się bólu i właśnie z tego powodu do tej pory nie korzystały z takich zabiegów jak transplantacja włosów.

Najlepiej udać się do kliniki na konsultację i to właśnie tam dowiemy się wszystkiego nie tylko o efektach, jakie możemy uzyskać, ale także zobaczymy, na czym polega sam zabieg. Jest to bardzo ważne, bo tylko w ten sposób możemy być pewni zadowolenia z zabiegu, który wykorzystuje najnowsze technologie.

Dokładna analiza problemu

Zanim zdecydujemy się na przeszczep włosów Warszawa, jest przeprowadzana dokładna analiza tego, co dzieje się na naszej głowie i ustalane są przyczyny wyłysienia. Jest to istotne, bo dzięki temu możemy dowiedzieć się bardzo wiele o naszym problemie. W klinice możemy także zobaczyć, jakie będą efekty zabiegu i już po nie będziemy rozczarowani.

Zdecydowanym plusem jest także fakt, że transplantacja włosów wykonywana przez dr. Turowskiego jest bezbolesna i mało inwazyjna. Nie musimy obawiać się więc długiego powrotu po zabiegu do pełnej sprawności. Plusem jest także to, że ów przeszczep chroni nasze własne włosy, które pozostały przed przeszczepem, bo nie mamy widocznych ran i blizn. Po przeszczepie więc bardzo szybko zapominamy, że kiedykolwiek mieliśmy podobny problem.

https://studiopieknanr5.pl https://medialdent.pl https://venndo.pl